FoxTranslations

Naše poslání

Spojování kultur
prostřednictvím jazyka

Od roku 1993 je naše poslání jasné: překonávat jazykové bariéry a propojovat národy. S pečlivostí a precizností pomáháme našim klientům fungovat v zahraničí.

30 letá historie

Všechny jazyky

Všechny jazyky

Všechny jazyky

STORY

Naše agentura byla založena již v roce 1993 a od samého začátku jsme se zaměřili především na profesionální kvalitu služeb, jejich co nejširší nabídku a využití nejmodernějších počítačových technologií na jejich zpracování. Překladatelské služby realizují profesionální překladatelé, kteří jsou specialisty v nejrůznějších oborech a jejichž výběru věnujeme mimořádnou pozornost. Za dobu naší působnosti jsme vytvořili rozsáhlou databázi pečlivě vybraných a prověřených překladatelů ve všech jazykových kombinacích a oborech.

SLUŽBY

Ať už potřebujete přeložit dokumenty, zdokonalit technické manuály nebo upravit grafiku tak, aby byla maximálně přehledná, máme odborné znalosti, abychom dosáhli výsledků, které předčí očekávání. S citem pro detail a odhodláním dosáhnout dokonalosti jdeme nad rámec pouhého překladu a poskytujeme komplexní řešení, která vám pomohou navázat kontakt s publikem po celém světě. Poznejte rozdíl díky našim bezproblémovým službám, které překlenou jazykové rozdíly a pozvednou vaši globální komunikační strategii. Překladatelské služby realizují profesionální překladatelé, kteří jsou specialisty v nejrůznějších oborech a jejichž výběru věnujeme mimořádnou pozornost. Za dobu naší působnosti jsme vytvořili rozsáhlou databázi pečlivě vybraných a prověřených překladatelů ve všech jazykových kombinacích a oborech.

Chcete s námi spolupracovat?